NOVINKY - AKTUALITY

MUDr.Romana Valouchová NEORDINUJE dne 24.4.2019 v Dl.Loučce .Sestra přítomná v době 7:30-10 hodin.

MUDr.Rýznar NEORDINUJE dne 22.5.2019-správně-administrativní den. Linka na lékaře 739807747  je dostupná . Zástup není k disposici!Akutní stavy musí  ošetřit libovolný ordinující pediatr v okolí.. Sestra přítomná(vážení,správní věci,náušnice apod.).

MUDr.Rýznar NEORDINUJE ve dnech 23.5. až 24.5..2019-DOVOLENÁ. Linka na lékaře 739807747 NENÍ dostupná! Zástup není k disposici !!Akutní stavy musí ze zákona ošetřit libovolný ordinující pediatr v okolí.. Sestra přítomná(vážení,správní věci,náušnice apod.).

PŘIJMEME IHNED dětského lékaře/lékařku na částečný nebo plný úvazek. Vedle motivujícího platu nabízíme další výhody-stravenky,sick days,penzijní připojištění ,zkrácená pracovní doba před víkendem.Cizinci pomůžeme s vyřízením dokladů. Byt zajištěn,krásné horské prostředí. Adekvátní podíl ve firmě po 3 letech. 

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.