NOVINKY - AKTUALITY

Upozorňujeme,že v době hlavních školních prázdnin MUDr.Rýznar NEORDINUJE VE ČTVRTKY! Sestra přítomná v době 12-16 hodin. Linka na lékaře 739807747 bez omezení.

ORDINACE MUDr.Vlasty Rychlé dočasně UZAVŘENA!(onemocnění lékařky). Akutní onemocnění dítěte ošetří ordinace MUDr.Rýznara-poliklinika II.patro pouze v době pro nemocné! Sledujte změny na webu!

MUDr.Rychlá nepřijímá přechodně ani děti k registraci(s výjimkou sourozenců již zde registrovaných dětí).Můžete své děti samozřejmě registrovat v ordinaci MUDr.Rýznara!


Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.