NOVINKY - AKTUALITY

UPOZORNĚNÍ!VPL MUDr.R.Valouchová NEORDINUJE ve dnech 9.5. a 10.5.2022(tradiční účast na kardiol. kongresu).Sestra přítomná v ordinaci 7:30-9:30 hod. ZASTUPUJE MUDr.Božena Havelková v Troubelicích.

UPOZORNĚNÍ!Dne 5.5.2022 končí v ČR pandemická pohotovost a proto NENÍ NUTNÉ POUŽÍVÁNÍ RESPIRÁTORŮ A ROUŠEK VE ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍCH! Buďte ale prosíme ohleduplní ke svým spoluobčanům a v případě,že máte infekt,je i nadále používejte. Desinfekce na ruce je k disposici ve všech čekárnách RODIORu. 

PROTIEPDEMIOL. OPATŘENÍ V ORDINACÍCH RODIORUKVĚTEN:DL Rýmařov. respirátory FFP2 dospělí,desinfekce rukou,PL Dl.Loučka, Šternberk 3R(respirátory,ruce, rozestupy). Děkujeme za dodržování uvedených opatření dle vyhl. MZČr.

RODIOR,s.r.o. přispěl částkou Člověku v tísni na pomoc Ukrajině. Všem dětem z Ukrajiny,které unikly ruské vražedné agresi,poskytneme v našem regionu bezplatnou pediatrickou péči včetně léků.Děkujeme i vám všem za pomoc týrané zemi a jejím občanům. 

UPOZORNĚNÍ!! ČEKÁRNA DL v Rýmařově je od 25.2,2022 OTEVŘENÁ-není třeba se k vyšetření předem objednávat telefonicky!

POZOR! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY VPL MUDr.Valouchové od 1.1.2022-viz ORDINAČNÍ DOBA menu její ordinace!!

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.

© 2012 RODIOR, s.r.o., 788 03 Nový Malín 417, IČ:29455553 | epartak.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!