NOVINKY - AKTUALITY

MUDr.Vlasta Rychlá ORDINUJE od 12.10.2017 na II.patře polikliniky Rýmařov. Kočárkárna na LEVÉ STRANĚ BUDOVY!!!-jen tam jsou kočárky pojištěny!

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE 2017

Zájemci oočkování proti chřipce V ROCE 2017 máte nejvyšší čas se přihlásit ke svému registrujícímu lékaři. Pojištěncům nad 65 let je očkování plně hrazeno! DOPORUČUJEME!

Nový profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Rozšíření našeho odborného týmu, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

Od 1.7.2016 je ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře-naproti stomatol. ordinace.