NOVINKY - AKTUALITY

DL v Rýmařově VE STŘEDU 30.9.2020 NEORDINUJE!(technicko-administrativní den).Sestra přítomná do 12 hodin! Linka 739807747 bez omezení!

UPOZORNĚNÍ!Vzhledem k výrazně zhoršené epidemiologické situaci v ČR a avizovanému nouzovému stavu je od 1.10.2020 ČEKÁRNA U DL v Rýmařově UZAVŘENA!!Je nutno se předem objednat a stav dítěte konsultovat s lékařem na tel.č.739807747!Zvonek na sestru u vstupních dveří! Nemůžeme zajistit požadované rozestupy v čekárně.Preventivní prohlídky zatím bez omezení. 

MILÍ RODIČE! DL v Rýmařově nyní čerpá jistě zaslouženou dovolenou. Píšete maily s prosbou o vystavení žádanky na covid test. Žádné informace ze strany KHES Ostrava ani škol jsme ani datovkou neobdrželi. Hlavní problém je ale v tom,že není k disposici zastupující pediatr. Snažili jsme se od BŘEZNA tohoto lékaře zajistit. Žádost na Ministerstvu zdravotnictví nebyla do dnešního dne přes opak. urgence a pomoc Jesenické nemocnice,a.s. a Agelu vyřízena. Dodali jsme všechny potřebné doklady a zaplatili kolek 1000, -Kč. Zádná reakce se bohužel nedostavila-ministerstvo nekoná,prostě mrtvý brouk. V této době mohli PLDD Dr.Rýznara zastupovat přímo v ordinaci již lékaři z DO Jesenické nemocnice,a.s. Víc již dělat nemůžeme! Obracejte se ve věci vyšetření na covid19 na KHES Ostrava,linku1212(jsou povinni Váš problém vyřešit!,jsou řízeni přímo ministerstvem!) nebo přímo na pana ministra prof.MUDr.Romana Prymulu-ministra nejen pro covid.Zdravotníci babišovsky makají a úředníci v Praze jsou na home office. 🤔

HLEDÁME DĚTSKOU LÉKAŘKU/LÉKAŘE do úv.0,5 . Vhodné pro lékaře ve spec. přípravě,důchodce nebo na MD. Akreditace ve II.pol.2020.Kontaktujte nás!

UPOZORNĚNÍ! DL v Rýmařově MUDr.Rýznar PŘERUŠUJE REGISTRACI NOVÝCH PACIENTŮ  do 31.12.2020 s výjimkou novorozenců.Omezení je nyní nutné z kapacitních a provozních důvodů.Děkujeme za pochopení.


NOVINKA!DĚTSKÉ WELLNESS. Od 1.9.2020 nabízíme wellness pro děti od 3 let! Viz ceník nehrazených služeb. V ceně je dohled dětské sestry s vážením a měřením TK.  Služba je dostupná v Šumperku. Odvoz z Rýmařova zajištěn!

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.