NOVINKY - AKTUALITY

DL v Rýmařově MUDr.Rýznar NEPORDINUJE 23.8.2019-DOVOLENÁ! Linka 739807747 NENÍ dostupná! sestra přítomná (vážení,správní věci,náušnice apod.) .

NOVÁ ORDINACE PL MUDr .Valouchové ve Šterrnberku od 1.7.2019!!-LÉKAŘSKÝ DŮM ,Jívavská 16. Ordinační doba:  Pondělí a středa 13:30-15:30 a čtvrtek 17-18 hodin.  VYUŽIJTE TUTO ORDINACI- i pro stávající registrované pacienty!

NOVINKA!DĚTSKÉ WELLNESS. Od 1.10.2019 nabízíme wellness pro děti od 3 let! Viz ceník nehrazených služeb. V ceně je dohled dětské sestry s vážením a měřením TK.  Služba je dostupná v Šumperku. Odvoz z Rýmařova zajištěn!

MUDr.Rýznar NEORDINUJE v OBDOBÍ HLAVNÍCH ŠKOLNÍCH PRÁZDNIN VE ČTVRTKY! Linka 739807747 bez omezení.Sestra přítomná(vážení,správní věci,náušnice apod.)  do 16 hodin.


Žádáme rodiče ,aby potvrzení na letní tábory, školy v přírodě apod. předkládali s předstihem. O tom,že dítě pojede na tábor jistě vědí několik týdnů nebo měsíců. Za skutečnost,že se potvrzení nestihne vystavit do odjezdu dítěte na tábor, nesou potom odpovědnost pouze oni sami. Platnost potvrzení je nyní jeden rok!!

PŘIJMEME IHNED dětského lékaře/lékařku na částečný nebo plný úvazek. Vedle motivujícího platu nabízíme další výhody-stravenky,sick days,penzijní připojištění ,zkrácená pracovní doba před víkendem.Cizinci pomůžeme s vyřízením dokladů. Byt zajištěn,krásné horské prostředí. Adekvátní podíl ve firmě po 3 letech.

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.