NOVINKY - AKTUALITY

UPOZORNĚNÍ!!Ordinace DL v Rýmařově a PL v Dl.Loučce a Šternberku pracují v PROTIEPIDEMICKÉM REŽIMU-ČEKÁRNY JSOU UZAVŘENY!
1/banálni a krátkodobá onemocnění ošetřujte a vyležte doma.
2/odložte-pokud to jde-administrativní úkony kladené na lékaře (výpisy,žádosti,potvrzení pro komerční pojišťovny, ŘP apod.)Vystavujeme e-rp. E-neschopenky,OČR.
3/v případě, že ordinaci chcete navštívit osobně, kontaktujte TELEFONICKY lékaře nebo sestru-případně dostanete termín.
4/v případě, že máte podezření na onemocnění COVID-19,volejte linku 1212 nebo hygienickou službu k provedení příslušného testu.
5/Preventivní prohlídky a očkování u DL jsou po desinfekci prostor prováděny nadále dle vyhl. Min.zdrav.ČR.
Děkujeme za spolupráci a trpělivost všem klientům a rodičům. Musíme to zvládnout-to je jisté. Vaši lékaři a sestřičky.

UPOZORNĚNÍ! DL v Rýmařově MUDr.Rýznar PŘERUŠUJE REGISTRACI NOVÝCH PACIENTŮ od 1.4.2020 do 30.9.2020 s výjimkou novorozenců z Rýmařova a okolí.Omezení je nyní nutné z kapacitních a provozních důvodů. 


NOVÁ ORDINACE PL MUDr .Valouchové ve Šterrnberku od 1.7.2019!!-LÉKAŘSKÝ DŮM ,Jívavská 16. Ordinační doba:  Pondělí a středa 13:30-15:30 a čtvrtek 17-18 hodin.  VYUŽIJTE TUTO ORDINACI- i pro stávající registrované pacienty!

NOVINKA!DĚTSKÉ WELLNESS. Od 1.5.2020 nabízíme wellness pro děti od 3 let! Viz ceník nehrazených služeb. V ceně je dohled dětské sestry s vážením a měřením TK.  Služba je dostupná v Šumperku. Odvoz z Rýmařova zajištěn!

HLEDÁME DĚTSKOU LÉKAŘKU/LÉKAŘE na ZÁSTUP . Vhodné pro lékaře ve spec. přípravě,důchodce nebo na MD. Akreditace ve II.pol.2020.Kontaktujte nás!

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.