NOVINKY - AKTUALITY

UPOZORNĚNÍ! Ordinace DL v Rýmařově bude v PONDĚLÍ 27.9.2021 UZAVŘENA-DOVOLENÁ! ZÁSTUP NENÍ v místě k disposici. Akutní stavy ošetří libovolný ordinující pediatr v okolí. 

Přejeme všem školou povinným  klientům úspěšný start do snad úplného školního roku. Jako dárek je od 1.9.2021 v čekárně DL v Rýmařově dostupná WiFi free:rodiornet_free

UPOZORNĚNÍ: PL MUDr.Valouchová JIŽ NEBUDE ORDINOVAT V PASECE od 1.9.2021!! Naopak je ROZŠÍŘENÁ ORDINAČNÍ DOBA VE ŠTERNBERKU-viz ordinační hodiny v menu ORDINACE.

UPOZORNĚNÍ!!PL pro dospělé MUDr.Valouchová od 1.9.2021 OPĚT  ORDINUJE V ÚTERKY 12:30-15:30 V Dlouhé Loučce!!

OZNÁMENÍ!Vzhledem k minimálnímu zájmu o OČKOVÁNÍ PROTI COVID 19 U DL v Rýmařově toto OČKOVÁNÍ RUŠÍME!Zájemci se musí obrátit na očkovací centra nebo očkující pediatry v okolí!!

RODIOR  očkování dětí proti COVID19 DOPORUČUJE!


UPOZORNĚNÍ!provádíme ve všech našich ordinacích VYŠETŘENÍ ANTIGENU SARS-CoV-2(covid19)ve výtěru z nosohltanu!!Výsledek je do 10 minut. Cena testu:150,-Kč včetně CERTIFIKÁTU EU - do odvolání BEZPLATNĚ 4 X měsíčně!!Více info podáme na našich tel.číslech.Před cestou do zahraniční si prosím ověřte,zda cílová země nepožaduje PCR test.

HLEDÁME DĚTSKOU LÉKAŘKU/LÉKAŘE do úv.0,5 . Vhodné pro lékaře ve spec. přípravě,důchodce nebo na MD. Akreditace ve II.pol.2021.Kontaktujte nás!

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.