NOVINKY - AKTUALITY

DL MUDr.Rýznar DOVOLENÁ 10.2.-14.2.2020- ZÁSTUP NENÍ dostupný!Akutní stavy musí ošetřit každý ordinující pediatr v okolí,event. DO,LSPP pro děti. 

UPOZORNĚNÍ! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY PL MUDr.Valouchové od 1.1.2020!!! 

UPOZORNĚNÍ! PLDD MUDr.R.Rýznar nebude od 1.1.2020 vystavovat doklad o PN(e-Neschopenku). Mladiství po 15. roce života,kteří se chystají uzavřít pracovní poměr(i částečný PP) nebo jdou na dlouhodobou brigádu se musí zaregistrovat u PL pro dospělé(tato registrace je možná již od 14 let). 

NOVÁ ORDINACE PL MUDr .Valouchové ve Šterrnberku od 1.7.2019!!-LÉKAŘSKÝ DŮM ,Jívavská 16. Ordinační doba:  Pondělí a středa 13:30-15:30 a čtvrtek 17-18 hodin.  VYUŽIJTE TUTO ORDINACI- i pro stávající registrované pacienty!

NOVINKA!DĚTSKÉ WELLNESS. Od 1.1.2020 nabízíme wellness pro děti od 3 let! Viz ceník nehrazených služeb. V ceně je dohled dětské sestry s vážením a měřením TK.  Služba je dostupná v Šumperku. Odvoz z Rýmařova zajištěn!

PŘIJMEME IHNED dětského lékaře/lékařku na částečný nebo plný úvazek. Vedle motivujícího platu nabízíme další výhody-stravenky,sick days,penzijní připojištění ,zkrácená pracovní doba před víkendem.Cizinci pomůžeme s vyřízením dokladů. Byt zajištěn,krásné horské prostředí. Adekvátní podíl ve firmě po 3 letech.

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.