NOVINKY - AKTUALITY

ORDINAČNÍ DOBA DL V RÝMAŘOVĚ V DUBNU 2021:

8-10 hod NEMOCNÍ-pouze na objednání u lékaře na tel.739807747!Čtvrtek:NEORDINUJEME(sestra přítomná 12-16 hodin-žádanky,odběry,náušnice,objednávky apod.).ČEKÁRNA JE UZAVŘENA-ZVOŇTE!


UPOZORNĚNÍ!provádíme ve všech našich ordinacích VYŠETŘENÍ ANTIGENU SARS-CoV-2(covid19)ve výtěru z nosohltanu!!Výsledek je do 10 minut. Cena testu:350,-Kč včetně potvrzení- dle rozhodnutí MZDr.ČR do odvolání BEZPLATNĚ!!Více info podáme na našich tel.číslech.Před cestou do zahraniční si prosím ověřte,zda daná země nepožaduje PCR test.

UPOZORNĚNÍ!!PL pro dospělé MUDr.Valouchová od 26.10. 2020 NEORDINUJE V ÚTERKY 12:30-15:30 V Dlouhé Loučce - do odvolání.ŽÁDÁME PACIENTY s projevy infekčního onemocnění,aby NECHODILI DO ČEKÁRNY,ALE KONTAKTOVALI TELEFONICKY LÉKAŘE na tel.737 430 368!!

HLEDÁME DĚTSKOU LÉKAŘKU/LÉKAŘE do úv.0,5 . Vhodné pro lékaře ve spec. přípravě,důchodce nebo na MD. Akreditace ve II.pol.2020.Kontaktujte nás!

UPOZORNĚNÍ! DL v Rýmařově MUDr.Rýznar PŘERUŠUJE  REGISTRACI NOVÝCH PACIENTŮ  do 30.4..2021 s výjimkou novorozenců.Omezení je nyní nutné z kapacitních a provozních důvodů(doháníme a zřejmě ještě  budeme dohánět výpadky v důsledku nouzového stavu).Děkujeme za pochopení.


Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.