NOVINKY - AKTUALITY

MUDr.Romana VALOUCHOVÁ NEORDINUJE  ve dnech 6.12. a 7.12.2018 z důvodu účasti na odborném kongresu. ZASTUPUJE MUDr.Havelková v Troubelicích.

MUDr.R.Rýznar NEORDINUJE dne 12.12.2018-administrativně-správní den. Linka na lékaře 739807747 bez omezení! Sestra přítomná! Zastupující lékař není k disposici.

MUDr.Rýznar NEORDINUJE ve dnech 27.12.2018 až 31.12.2018-DOVOLENÁ!Linka 739807747 NENÍ dostupná! Zástup není k disposici. Akutní stavy ošetří ordinující DL nebo DO v okolí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! S ohledem na nadcházející legislativu(tzv.protipadělkový zákon EU) dochází ke ZMĚNĚ NEPOVINNÉHO OČKOVÁNÍ  od 1.1.2019. Od tohoto data při zájmu o nepovinné očkování ze strany rodičů,bude lékařem na dítě vystaven E-recept na danou vakcínu. Na tento recept si vakcínu rodiče vyzvednou v lékárně(po domluvě s lékárnou) a JEŠTĚ TENTÝŽ DEN JI DORUČÍ do ordinace ,kde bude aplikována dítěti nebo uskladněna v kontrolované chladničce.Aplikace vakcíny,kterou rodiče donesou do ordinace později,nebude provedena(nejasné skladování vakcíny)-datum výdeje vakcíny je třeba doložit pokladní účtenkou! Pokladní účtenka je rovněž nutná pro proplacení příspěvku ZP.Aplikace vakcíny je zpoplatněna částkou 250,-Kč. Ostatní pravidla nepovinného očkování se nemění(informovaný souhlas,setrvání v čekárně po očkování apod.).

UPOZORNĚNÍ NA NAPLNĚNOU KAPACITU ORDINACE DL V RÝMAŘOVĚ!Vzhledem k téměř naplněné maximální kapacitě ordinace DL v Rýmařově nemusí být všechny žádosti o registraci dítěte akceptovány. Preferujeme sourozence již registrovaných dětí a hendikepované děti(kvůli dojíždění). Informace o registraci vašeho dítěte obdržíte na tel.739511036 nebo při osobní návštěvě v ordinaci. 

PŘIJMEME DĚTSKOU LÉKAŘKU/LÉKAŘE  a to ihned na plný nebo částečný úvazek. Ubytování zajištěno ke dni nástupu. Cizinci pomůžeme se zajištěním administrativních úkonů. Četné zaměstnanecké výhody(sick days,stravenky,studijní volno,penzijní připojištění,služební vozidlo)a velmi pohodový kolektiv!Krásné a romantické prostředí Jeseníků.Podíl ve společnosti již po 3 letech! Podrobnosti na tel.739807747 nebo meilu ryznarr@rodior.cz.

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

Pediatrie Rýmařov, s.r.o. dětské lékařky MUDr. Vlasty Rychlé patří od 1.3.2017 do skupiny rodinné ordinace RODIOR,s.r.o. Věříme, že tato změna vlastníka přinese zkvalitnění služeb pro děti v Rýmařově a okolí. Na tomto webu sledujte prosím postupné změny.

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.