NOVINKY - AKTUALITY

DĚTSKÝ LÉKAŘ RÝMAŘOV

NEORDINUJE  ve čtvrtek 29.9.2022-stomatol. ošetření. Ordinace uzavřena!Linka na lékaře 739807747 DOSTUPNÁ do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.🙂

**************************************************************************************************************************************************

UPOZORNĚNÍ!Dne 5.5.2022 končí v ČR pandemická pohotovost a proto NENÍ NUTNÉ POUŽÍVÁNÍ RESPIRÁTORŮ A ROUŠEK VE ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍCH! Buďte ale prosíme ohleduplní ke svým spoluobčanům a v případě,že máte infekt,je i nadále používejte. Desinfekce na ruce je k disposici ve všech čekárnách RODIORu. 

Profesionální vzhled webové prezentace společnosti Rodior s.r.o.. Najdete zde naáš odborný tým, propojení s facebookem, kontaktní formuláře, mobilní zobrazení a další super vychytávky - vše pro Vaši lepší orientaci. Děkujeme, že jste s námi :-)

V červenci 2016 byla ordinace DL PŘEMÍSTĚNA NA POLIKLINIKU RÝMAŘOV-Pivovarská 11. Kočárkárna je na straně budovy směrem k náměstí a je střežena kamerou.Kočárky nestavte ve vchodu do budovy a v žádném případě je nepřevážejte ve výtahu! Ordinace je umístěna v II.patře.

© 2012 RODIOR, s.r.o., 788 03 Nový Malín 417, IČ:29455553 | epartak.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!